Autor Ernest Klewek

Ernest Klewek

Od najmłodszych lat interesowałem się sportem, a zwłaszcza piłką nożną. Teraz, mając 32 lata, udało mi się połączyć moją pasję z pracą - jestem dziennikarzem działu sportowego w portalu cedenews.pl. Codziennie dostarczam czytelnikom najświeższe informacje prosto z polskich i zagranicznych boisk. Relacjonuję mecze, piszę o transferach piłkarzy, analizuję taktykę drużyn. Poruszam się w tym temacie jak ryba w wodzie. Ale interesuję się też szerszą tematyką - polityką, gospodarką, wydarzeniami z kraju i ze świata. Dbam o to, by nasi czytelnicy byli na bieżąco z tym, co dzieje się w Polsce i na świecie. Moją pracę postrzegam jako posłannictwo - dostarczać ludziom rzetelnych informacji. A sport dodaje temu odrobinę emocji!

facebooktwitterlinkedin
Potrawy Wigilijne: Tradycyjne dania na Wigilię
Gotowanie
Potrawy Wigilijne: Tradycyjne dania na Wigilię
date-icon
15.12.2023

Poznaj tradycyjne potrawy wigilijne i dowiedz się, co powinno znaleźć się w jadłospisie wigilijnym. Znajdziesz tu opisy najpopularniejszych dań wigilijnych oraz przepisy, dzięki którym przygotujesz wyśmienite dania zgodne z polskimi tradycjami.

Leśny mech - Ciasto leśny mech
Pieczenie
Leśny mech - Ciasto leśny mech
date-icon
15.12.2023

Leśny mech w cieście - przepis na wyśmienite ciasto leśny mech. Dowiedz się, jak przyrządzić niebanalny deser z nutą lasu - krok po kroku. Gotowe ciasto ozdób tak, by przypominało mchową poduszkę.